0

جستجوی فایل های صوتی درمانی به روش نوین ارتعاش درمانی

آشنایی با روش درمان

خانه » آشنایی با روش درمان

ارتعاش درمانی

این یک سیستم درمان بر پایه ارسال ارتعاش بوسیله فایل های صوتی طبیعی و ارتعاش ذهن است

ما در این روش درمانی ارتعاش های بدن شما رو به ارتعاش های منبع یعنی همان خداوند و جهان هستیش نزدیک می کنیم و زمانی که ارتعاش های بدن شما با ارتعاش های هستی هماهنگ شد درمان اتفاق می افتد.

سیر طبیعی بدن انسان همیشه رو به سلامتی است و انسان با ایجاد اختلال در این سیستم مانع سلامتی و ایجاد بیماری می شود.

بخش عظیمی از بیماری ها بوسیله افکار و اعمال منفی ما اتفاق می افتند ، زمانی که ذهن درگیر است و آرامش ندارد باعث ارسال ارتعاش های منفی می شود و این ارتعاش های منفی باعث ایجاد بیماری در جسم می شوند.

ما بوسیله ارسال ارتعاش های مثبت ، به شما کمک می کنیم تا ذهنتان ارسال ارتعاش های منفی را قطع کند و به ارسال ارتعاش های مثبت روی آورد و در نتیجه شما به منبعتان نزدیکتر شوید و درمان و بهبودی در شما اتفاق بیافتد.

نکته ای که در این درمان وجود دارد این است که در بعضی از موارد ، ذهن افراد در مقابل ارتعاش های مثبت مقاومت نشان داده و باعث می شود که  فشاری را در خود احساس کنند و این کاملا طبیعی است ، البته افراد می توانند با اجازه دادن به خودشان باعث دریافت ارتعاش های مثبت شوند و فشار از روی آنها حذف شود ( در بخش راهنمایی استفاده بیشتر توضیح داده شده است ).

افراد متعددی تا به حال با این سیستم درمانی ما درمان شده اند و در این مورد ما کارنامه ای درخشان داریم.

ما به شما کمک می کنیم تا نیروی حیات خودتان را دوباره باز یابید و جسم و روحتان همیشه سالم و سلامت باشد و از زندگی خودتان نهایت لذت را ببرید.

 

لازم به ذرکر است که این روش درمانی کارآیی بسیار عالی و متفاوتی دارد و تاثیرات ارتعاش درمانی بسیار سریع ، عالی و دائمی هستند.

تعداد کاربران 7 عدد
تعداد محصولات 18 عدد
تعداد نوشته ها 0 عدد

شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق این سایت متعلق به ارتعاش اول می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و فایلها منع شرعی دارد

جواز های ما